קונים ריהוט חדש לבית: אפשר לחסוך בעלויות!

ריהוט חדש לבית

חושבים שרכישה של ריהוט חדש לבית תדרוש מכם לקחת הלוואה? ובכן, יש לכם טעות. ניתן בהחלט לחסוך בעלויות באופן משמעותי. כיצד? להלן הפרטים.

מתכננים לבצע רכישה של ריהוט חדש לבית? אל תבצעו רכישה לפני שאתם קוראים את זה

רכישה של ריהוט חדש לבית מהווה רגע מרגש אך גם מלחיץ למדי, בשל העלויות הכספיות. לא מעט מגלים כי בעבור ספה אחת נדרש להוציא לעיתים עשרות אלפי שקלים, ובייחוד אם מדובר במספר פריטים. החדשות הטובות הן שאנחנו כיום חיים בעידן שבו צרכנות נבונה מהווה דרך מצוינת לחסוך בעלויות, ולשמור על מסגרת התקציב, מבלי להתפשר על האיכות. איך? להלן מספר טיפים:

רכישה של ריהוט דרך האינטרנט

דרך האינטרנט ניתן לבצע רכישה של ריהוט בעלות שלא פעם זולה ב 20%-30% מאשר בחנויות הפיזיות. לא מדובר בחנויות ריהוט לא מוכרות אלא בחנויות מוכרות שמציעות לקהל הצרכנים מבחר עצום של רהיטים בשונה מהיכולת להציג את הריהוט באופן מלא בעקבות מחסור במקום פיזי. בקרו באתר https://www.house-design.shop/ לצפייה במוצרים, ובכך תוכלו להתרשם מההיצע כמו גם לבצע רכישה עם חיסכון עצום בזמן ואפילו בדלק. מעבר לכך, רוב החנויות מאפשרות לבצע חלוקה לתשלומים גבוה, ועל כן דרך האינטרנט ניתן בהחלט לחסוך בעלויות.

השוואת מחירים דרך אתרי מדרג

בשנים האחרונות הוקמו לא מעט אתרי מדרג שבאמצעותם ניתן לאתר חנויות ריהוט מובילות המציעות מחירים אטרקטיביים בעבור ריהוט, שיעזרו לכם לחסוך כסף בעיצוב הבית. דרך האתרים הללו תוכלו למצוא למשל כוננית או ספה במחיר מוזל מכפי שמוצג בחנות אחרת, ובכך להשיג את המחיר הטוב ביותר בעבור הריהוט אותו אתם מעוניינים לרכוש.

שימוש בהטבות דרך מועדון לקוחות

חברים במועדון לקוחות? ובכן, דרך הטבות של מועדון הלקוחות ניתן לקבל הנחות מפליגות בעבור ריהוט לבית. לעיתים גובה ההנחה יכול להגיע לחמישים אחוז, כולל אפשרויות משלוח בחינם ועם אופציה להחזיר בתוך 14 יום. מועדון לקוחות יכול לקבל כוח מיקוח גבוה יותר אל מול חברות הריהוט המובילות ובהתאם לכך להעניק לחברים הנחות, ועל כן מדובר באופציה נהדרת לצורך חיסכון שיכול להגיע גם לאלפי שקלים.

קופונים

בארה"ב נהוג מאוד להשתמש בקופונים לצורך ביצוע רכישה, גם כאשר מדובר בריהוט לבית. בישראל התחום כמעט ואינו קיים אולם ניתן להבחין בשינוי מגמה מבחינת הנושא הזה. בעיתון כמו גם ברשתות החברתיות ניתן להשיג קופונים לרכישה באינטרנט או אפילו דרך העיתון, ובהתאם לכך לקבלת הצעת מחיר משתלמת בעבור רכישה של ריהוט לסלון, חדר השינה ועוד. במקרים מסוימים הם אפילו יעזרו לכם לחסוך כסף ולתכנן טוב יותר את התקציב הנתון שלכם.

קבוצות רכישה

קבוצות רכישה מהוות דרך מעולה להתנהגות צרכנית נבונה. ברשתות החברתיות קיימות לא מעט קבוצות שמתמחות בקבלת מחירים אטרקטיביים בעבור ריהוט, כחלק מהיותם קבוצה שיותר חזקה מיחיד. כוח המיקוח שלכם כצרכנים הוא מועט לעומת האופציה להצטרף לקבוצת רכישה שבמסגרתה ניתן לקבל הצעת מחיר בלעדית בעבור חברי הקבוצה. שימו לב כי לרוב מדובר בפריט ריהוט ספציפי ועל כן אל תתפתו לבצע רכישה של ריהוט לו אתם לא זקוקים, אלא רק לריהוט ספציפי אותו אתם מחפשים לטובת שדרוג הבית.

 

לסיכום, רכישה של ריהוט לבית לא צריכה בהכרח לגרור הוצאה כספית אדירה. עברו את הטיפים אותם הצגנו לכם ובדקו האם יש ריהוט בבית אותו תוכלו לחדש – ולהפוך אותו לרהיט ייחודי שמשתלב בצורה מושלמת עם קונספט העיצוב שלכם. זכרו להיצמד לתקציב, לבצע השוואת מחירים וכן להיעזר בקבוצות או במועדון לקוחות לצורך רכישה מושכלת. בדקו היטב כי החנות ממנה אתם רוכשים את הריהוט היא חנות מקצועית ובעלת המלצות, כמו גם כזו שמציעה פריסת תשלומים נוחה.