מצד אחד כולנו זקוקים לפרנסה יציבה וקבועה ומחפשים עבודה מכניסה שנוכל להישען עליה, בין אם לתקופה ארוכה ובין אם לתקופות קצרות בחיים. מצד שני, רובינו מבינים שלא נולדנו בשביל לעבוד ושגם כאשר בוחרים בעבודה כזו או אחרת, חשוב שנרגיש שאנחנו במקום טוב בחיים, שאנו חווים חוויות חדשות ושהעבודה לא שואבת אותנו אליה יתר על המידה. יש כל מיני דרכים שונות למצוא את העבודות הללו, אבל מי שמחפש חוויה שונה וייחודית באמת שגם תהיה מכניסה באופן משמעותי, בהחלט צריך לשקול את האפשרות המצוינת של עבודה בעגלות בחו"ל. מייד נספר לכם למי העבודה הזו מתאימה, כמה כסף אפשר להכניס, איפה אפשר לעבוד בעגלות ברחבי העולם ואיך בדיוק עובד התהליך לקראת עבודה כזו, אבל קודם כל כמה מילים על עבודה בעגלות באופן כללי.

מהי עבודה בעגלות בחו"ל?

אומרים על העם היהודי ועל הישראלים בפרט שהם אנשים ממולחים, בעלי תושייה ומחשבה עסקית חריפה במיוחד. הרעיון של העגלות מוכיח זאת בלי צל של ספק. כמה ישראלים סקרנים, בעלי תעוזה ומוכשרים שהתחילו עם הטרנד הזה, הבינו שאפשר למכור מוצרים מעולים מסוגים שונים בנקודות החמות בקניונים ברחבי העולם. כך הם שכרו שטחי מסחר והחלו למכור באופן פרונטלי את אותם המוצרים. פוטנציאל הרווחים העצום לצד החוצפה הישראלית שאפשרה להם לגשת בנוחות ללקוחות הפכה את העגלות לאחד האפיקים הכי רווחים ביותר בשנים האחרונות. מתחילת הדרך ועד ימינו אנו, מדובר בעבודה נחשקת ומבוקשת בקרב ישראלים בגלל הדברים הללו בדיוק.

איפה אפשר לעבוד?

בגדול – נכון להיום אפשר למצוא עגלות עם מוצרים שונים של ישראלים בכל רחבי העולם. החל מארצות הברית, דרך מרבית מדינות אירופה, אוסטרליה, המזרח הרחוק והקרוב ועוד. ישראלים רבים מנצלים את העובדה הזו על מנת לעבוד במקומות יפים ונחשקים לטיול כאשר הם משלבים את החוויה תוך כדי העבודה או בוחרים לטייל לאחר שצברו סכום כסף מסוים.

כמה אפשר להרוויח?

מודל התגמול משתנה באופן טבעי מחברה לחברה, אבל במרבית המקרים מדובר על אחוזים מסוימים מסך המכירה. לרוב מדובר על כ-30 אחוז מסך המכירה, ומי שיודע למכור יכול להגיע לסכומים יפים מאד. למשל, מכירה בסכום של 1000 דולר ביום היא נפוצה מאד, מה שיביא להכנסה של כ-300 דולר שזו הכנסה יפה בהחלט. עם זאת, גם סכומים גבוהים יותר הם בהחלט דבר די שכיח, כך שניתן להגיע להכנסות משמעותיות ביותר.

עבודה בעגלות: עבודה במכירות לישראלים בחו"ל

למי זה מתאים והאם צריך הכשרה?

קודם כל חשוב להבין כי אין צורך בשום הכשרה מיוחדת לפני העבודה וכי החברות השונות המציעות לכם עבודה גם יספקו לכם את כל ההכשרה שאתם צריכים. מה שכן צריך זה יחסי אנוש טובים, מעט חוצפה חיובית, שליטה בסיסית באנגלית ויכולת לגשת בנימוס לאנשים חדשים ולנסות לעניין אותם במוצרים. עם הזמן כישורי המכירה והטכניקות השונות בהחלט יתחדדו באופן טבעי.

איך עובד התהליך?

האפשרות הראשונה והמעט מסורבלת היא ליצור קשר באופן ישיר עם החברות ועם מנהלי העגלות. מנגד, אפשר להתחיל את התהליך דרך אתר פלייג'וב המצוין שיכול לקשר אתכם במקביל עם כמה חברות מתאימות, להעביר את קורות החיים שלכם ולהכווין אתכם למקומות שהכי מתאימים לכם.

לסיכום הדברים – אם אתם מחפשים עבודה עם פוטנציאל הכנסה גבוה וגם כזו שתאפשר לכם לחוות משהו שהוא מעט שונה ואחר, עבודה בעגלות זו בהחלט אופציה שווה גם לכם לשקול. עכשיו רק נשאר להבין איפה אתם רוצים לעשות את זה. בהצלחה!