מוצרי קולגן הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מאורח החיים של ספורטאים אך גם לתוסף שנחשב בגדר חובה במגירות הטיפוח של הפאשניסטיות. חברת קולגן פלוס תחילה בקטן התרחבה והפכה לאחד השמות החמים בעולם תוספי התזונה – ולא בכדי.

קולגן פלוס: מחברה קטנה לאימפריה בתחום תוספי התזונה

תחום תוספי התזונה נחשב לאחד התחומים הצומחים ביותר בעולם, וזאת בשל הביקוש ההולך וגובר מצד הציבור להרכב הייחודי שנחקר ונמצא כיעיל בעבור שורה ארוכה של מצבים בריאותיים אך גם קוסמטיים. הכוכב הבלתי מעורער של התחום הוא ללא ספק מוצרי הקולגן שכובשים את לבבות הצרכנים – ולא בכדי. גם קהל המשקיעים הבין כי מבחינה כלכלית כדאי ואף רצוי להשקיע בחברות ישראליות שמשקיעות זמן בפיתוח של המוצר, וזאת בשל הסגולות הייחודיות של הקולגן. אם אתם מתעניינים בתחום תוספי התזונה – זה הזמן להכיר את החברה שחרטה על דגלה להנגיש קולגן איכותי לצרכנים, והיא אכן עושה זאת בהצלחה רבה, כפי שיעידו רבבות הלקוחות אשר מקבלים לא רק את הקדמה הטכנולוגית של פיתוח מוצרי קולגן בהתאמה אישית אלא גם שיפור מתמיד בתמהיל השירות, מה שהופך את קולגן פלוס מחברה קטנה לאימפריה בתחום שרק הולך ותופס תאוצה בתחום הכלכלי והרבה מעבר לכך.

מה הופך את קולגן פלוס לחברה פורצת דרך בתחומה?

קולגן פלוס הוקמה רק בשנת 2012 אולם ברבות השנים הצליחה לפתח טכנולוגיה מתקדמת אשר הובילה בסופו של דבר לייצור של מוצרים מבוססי קולגן בהם ניתן להשתמש הן לצרכים קוסמטיים והן לצרכים של ספורטאים הזקוקים לריכוז גבוה של קולגן לטובת התאוששות מהירה לאחר אימון. שורה של מחקרים שנערכו בתחום תוספי התזונה וקולגן בפרט מצאו כי לתוסף התזונה אותו מפתחת ומשווקת החברה יש יתרונות מובנים, ועל כן מדובר בחברה שהצליחה לפתח מוצרים מקוריים ואיכותיים עם מינון גבוה של קולגן ותוך שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים של הלקוחות. מאחר שתמהיל הלקוחות משלב בין נשים שמחפשות מוצר איכותי בעבור שיפור גמישות עור הפנים, חיזוק הציפורניים והשיער כמו גם יתרונות נוספים אותם ניתן לקבל בזכות פיתוח ותהליך ארוך אותו החברה מבצעת עוד מיום הקמתה ועד היום.

קולגן פלוס: מחברה קטנה למובילה בתחום תוספי התזונה קולגן

האם באמת משתלם להשקיע בתחום תוספי התזונה?

תחום תוספי התזונה הולך וצובר תאוצה (ולא פחות מכך – שוק תוספי התזונה הטבעיים), ועדות לכך ניתן למצוא במספרים שמדברים בעד עצמם. בישראל שוק התוספים מגלגל כ 950 מיליון שקל ונמצא במגמת צמיחה, וזאת לאור בדיקה שנערכה ומצאה כי לפחות 43% מהישראלים נוטלים בתוספי תזונה באופן קבוע – בין לצרכים בריאותיים ובין לצרכים קוסמטיים כמו השלמת חוסרים של קולגן (אותו הגוף אינו יכול לייצר באופן עצמאי ככל שמזדקנים) לצד צרכים קוסמטיים. מאחר ומדובר בשוק שנמצא בצמיחה, מדובר בהזדמנות מעולה למשקיעים לגוון את תיק ההשקעות כמו גם לתמוך בחברות ישראליות פורצות דרך כמו קולגן פלוס. כאמור, החברה הצליחה בפרק זמן של שנים ספורות להגביר את תהליך התפוקה והייצור באמצעות פיתוח וטכנולוגיה פורצות דרך.

לסיכום, חברת קולגן פלוס הצליחה לבסס את שמה כמובילה בתחומה ובעלת פוטנציאל אדיר בתחום, ועדות לכך ניתן למצוא בהמלצות הרבות של לקוחות החברה לצד פיתוח של מוצרי פריומים שנותנים דחיפה נוספת לפיתוח המואץ של החברה, וזאת בשל היכולת של החברה להתפתח באופן מתמיד לטובת יצירת ערך מוסף בעבור הלקוחות, הן כאן בישראל והן בעולם. בהתאם לכך, הצליחה החברה למנף את היכולות שלה וליצור לעצמה שם של מובילה בתחום תוספי התזונה.