גברים רבים מחפשים את הדרך הטובה ביותר לחסוך ולצמצם את עלויות התספורת, ובגלל שבניגוד לנשים, גברים זקוקים לתספורת בתדירות גבוהה הרבה יותר, זה בהחלט יכול להיות מעט מאתגר. יש כאלה שמחפשים באופן קבוע את הספרים הזולים ביותר, אחרים מחליטים לאמץ תספורת ארוכה ופרועה, מה שלא תמיד מתאים בכל סיטואציה, במיוחד בגילאים מבוגרים יותר, ואחרים מחליטים ללכת על תספורות פחות מקצועיות בשביל לנסות ולחסוך בעלויות. כמובן שלא מדובר בשיטות הכי טובות ונראה כי האפשרות הטובה, הנכונה והנוחה ביותר עבור מי שבאמת רוצה לחסוך, היא לרכוש מכונת תספורת ביתית ולהסתפר בבית. אם גם אתם מחפשים מכונת תספורת כזאת ורוצים להתחיל להסתפר בעצמכם או בעזרת אדם קרוב שיעזור לכם עם זה, אנחנו רוצים להכיר לכם כמה דגמים של מכונות שבהחלט שווה להכיר, מהמכונה הזולה ביותר ועד ליקרה ביותר. בהצלחה!

ערכת תספורת ביתית WAHL 79524

כאן כבר מדובר על ערכה שלמה ולא רק על מכונה וזה יתרון ששווה לשקול. המנוע הוא עוצמתי במיוחד, גם ביחס למנועים של מכונות אחרות ויש כאן פיצ'ר מעניין מאד של סכיני קרבון שמשחיזות את עצמן, ככה שהבלאי של המכונה הוא משמעותי הרבה פחות. ניתן לשנות את אורך התספורת באמצעות מתג פשוט ביותר. מחיר המכונה באמזון הוא 43 דולרים.

דגם Wahl Magic Clip 5

רבים מחשיבים את המכונה הזו למכונה הטובה בעולם. היא מתאימה לכל סוג של שיער, בכל מצב ובכל אורך, יכולה לעבוד באופן אלחוטי ומספיקה ל-90 דקות בטעינה מלאה. כמו כן היא מגיעה עם הרבה תוספות ואביזרים נלווים ומתאימה גם למתחילים. המחיר שלה באתר אמזון הוא 72 דולר. אגב, אם אתם רוצים ללמוד יותר לעומק על כל סוג מכונה שנביא כאן, באתר שייברס תמצאו סקירה מלאה כולל יתרונות וחסרונות של מוצרים אלו ושל מכונות תספורת אחרות.

מכונות תספורת לגברים: מהזולה ליקרה - ומה הכי משתלם?

מכונת תספורת ELITE PRO של חברת WAHL

גם כאן אנחנו מדברים על מכונה מקצועית ביותר שמשתמשים בה ספרים וברברים רבים ברחבי העולם. היא מצוידת בסט סכינים מפלדת אל חלד ויש לה מסרקי הגבהה איכותיים במיוחד. אם יש לכם מישהו שיספר אתכם עם המכונה באופן קבוע, אפשר לשקול דגמים אחרים, אבל אם אתם מתכננים בעיקר לספר את עצמכם, זוהי המכונה המושלמת בשל האפשרויות שלה להגיע למקומות הכי קשים ומאתגרים. על אף שמדובר במכונה מקצועית במיוחד, המחיר שלה באמזון עומד על 76 דולרים בלבד.

מכונת תספורת OSTER CLASSIC 76

כאן מדובר על מכונה שהיא מאד פופולרית בקרב ספרים מקצועיים, וזה משהו שבהחלט מעיד על היכולות שלה. המבנה שלה הוא קשיח ועמיד והיא מחזיקה לרוב לשנים ארוכות, היא יכולה לחתוך בקלות יתרה שיער יבש או רטוב ואפשר להגיע איתה לתוצאות מקצועיות ביותר. עם כל זה, המשקל שלה הוא נמוך והאחיזה נוחה ביותר. מחירה באמאזון עומד על 105 דולר.

דגם פנסוניק ER1611

כאן מדובר על מכונה קטנה וקלה במיוחד וזה מצוין למי שלא אוהב את התחושה של מכונות כבדות ומאסיביות. אפילו שהיא קטנה היא מגיעה עם מנוע עוצמתי במיוחד וסכין חיתוך מהירה במיוחד. גם כאן מדובר על מכונה אלחוטית שהיא נוחה מאד לשימוש בכל מצב. מחירה באתר אמאזון עומד על 154 דולר.

לסיכום – עברנו כאן על כמה דגמים שהם מומלצים בהחלט. אנו מציעים לכם להיכנס לסקירה באתר שייברס ולהכיר אותם יותר לעומק וכן להכיר כמה דגמים מומלצים אחרים.