השוואת סאמר סקול לשנת 2019

הורים רבים יודעים שאם הם מבקשים להעניק לילד שלהם חוויה מיוחדת ועל הדרך לסייע לכישורי השפה באנגלית, הרי שעומדת מולם אופציה אחת שקשה להתחרות מולה. אז כן, אנו מדברים כמובן על סאמר סקול! מכאן שאם גם לכם ברור שאתם שולחים הקיץ את הילד לחוות עולם, אך פחות ברור לכם לאיזו תוכנית, הרשו לנו לסייע לכם לבצע סקירה מהירה של האופציות השונות. נתחיל:

סאמר סקול

הקיץ של החיים

סאמר סקול "הקיץ של החיים" מוציא השנה שני מחזורים למחנות קיץ של יהודים בארה"ב. האחד ב25.6 והשני ב22.7. הפעילויות שמוצעות לבני הנוער גדושות ומרתקות וכולם ללא יוצא מהכלל מועברות בשפה האנגלית, כאשר בעת הצורך ניתן תרגום בשפה העברית. בין היתר הילדים ייהנו משייט, קיאקים, מפרשיות, קיר טיפוס, טרמפולינה מתנפחת, שיעורי צלילה, רכיבה על אופנועי ים, סדנת עץ, קדרות, שיעורי רישום, חוג תכשיטנות, שיעורי אסטרונומיה ועוד. בנוסף, לצד שלל אטרקציות באזור, גם לא חסרים טיולים ליעדים פופולאריים, כגון טיולים לניו יורק ווושינגטון.

נטע טל

סאמר סקול מבית "נטע טל" מוציא מגוון טיולים מדי שנה ואף למגוון נרחב של יעדים. כך למשל ניתן למצוא שהשנה יוצאים טיולים ללונדון, ארה"ב, קנדה, ספרד, קפריסין וצרפת. רוב הטיולים נעים בין שמונה ימים לשבועיים, אך גם ניתן למצוא טיולים שחלים רק כמה ימים, לצד כאלו שאורכים כ3 שבועות. כמו כן, אם מחפשים טיול סאמר סקול לשומרי מסורת, טוב לדעת שיוצא טיול ייעודי לאשפורד שאורך כשבועיים. עוד נציין שלצד שלל היעדים, גם קיים סאמר סקול שמוכוון בהתאם להעדפות האישיות של הילדים, כך שיש תכניות שיותר מתמקדות בספורט אתגרי ויש שיותר מתמקדות בכדורגל.

סאמר סקול של קמפוס

סאמר סקול מבית "קמפוס לימודים" נחשב מאוד וותיק. הוא קיים מ1983 וכולל שלל אטרקציות. פה ניתן לבחור בין שלושה יעדים: ספרד, ארה"ב ואנגליה. כמו כן, ישנה חלוקה מאוד מדוקדקת של גילאים, כאשר הקטגוריות הן אלו: 10-13,13-15,14-16,15-17,16-18. מבחינת אורך הטיול, נציין שרוב הטיולים אורכים כשבועיים וכולם ללא יוצא מהכלל מתמקדים בחודש יולי. כל טיול כולל אטרקציות מקומיות, כגון מחזמר בברודווי ופסל החירות (כאשר היעד הנו ניו יורק), ואגם למונד לצד ארמון הולירוד (כאשר היעד הנו סקוטלנד).

פאן טראוולס

חברת "פאן טראוולס" מציעה חוויית סאמר סקול עבור הציבור החילוני והדתי. היעד הנו ניו יורק, או לחלופין לונדון. בכל יעד הילדים יבקרו בשלל אתרי חובה מהנים ומרתקים. כיוון שמדובר בציבור הדתי, ישמרו הרגלי מסורת מבית. בנוסף, חברת "פאן טראוולס" משקיעה מאמץ בפיתוח שיטות לימוד ייחודיות עבור הטמעת השפה האנגלית, שיטות כגון שימוש במשימות משחק וכתיבת יומן מסע. כמו כן, בכול כיתת לימוד ישנה עוזרת הוראה, כך שניתן יחס אישי והתוצאות לא מאחרות לבוא.

סאמר סקול מבית "לונה טורס"

היעד הנו בית הספר היוקרתיSaint Lawrence  אשר שוכן בפריז. התוכנית מתאימה לבני 13-17, כאשר כל כיתה מכילה כ15 ילדים שמגיעים מכל העולם. לקראת התוכנית כל ילד עובר מבחן רמה, ובהתאם לתוצאה משובץ  בכיתה המתאימה. כל שבוע כולל כ20 שעות לימוד. מה עם שאר הזמן? בין לבין הילדים נהנים מטיולים מגבשים במיטב האתרים של עיר האורות.

מקבלים החלטה

עתה כל שנותר לעשות זה לבחון רזומה, עלות, תאריכים ולשאול את עצמכם מה יותר חשוב לכם כהורים: שהילד יתחזק באנגלית, או ייהנה מחוויה ייחודית, וזאת כי ידוע שיש תכניות שיותר חזקות בתחום אחד אך פחות בתחום השני. בכל מקרה אל תשכחו לשתף את הילדים ולשאול לדעתם. בסוף היום זה הטיול שלהם – היו רגישים לכך!

השארת תגובה