איך מתכננים תקציב נכון בשיפוץ בית או בבניית בית פרטי?

קבלן מקצועי

אם החלטתם לאחרונה לשפץ את הבית או לעצבו מחדש, אז אנחנו החלטנו להעניק לכם מספר טיפים מעולים לשיפוץ הבית מבלי לשבור את קופות החיסכון שלכם. כיצד נעשה זאת? ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על שיפוץ ועיצוב בתים ללא הלוואות ענק.

אין ספק, הפרויקט של שיפוץ הבית הוא נרחב והוא גם כרוך העלויות רבות, שעתידות תמיד להשתנות במהלך הפרויקט. כיצד נוודא שאנחנו לא נעמוד בפני פשיטת רגל? עם כמה שהפרויקט של שיפוץ דירות עשוי להיות מורכב, בעזרת מספר טיפים פשוטים, גם אתם תוכלו לצלוח את התהליך המבורך הזה. לא לשכוח להתרגש! מדובר, בסופו של דבר, בתהליך כיפי במיוחד!

הטיפ הראשון? השוואת מחירים בין קבלנים

בין אם אתם מחפשים אחר הנדימן מומלץ, קבלן שיפוצים או כל איש מקצוע אחר, תמיד יהיה מומלץ לערוך השוואת מחירים מקיפה. מתכננים שיפוץ בגבס? אולי לשבור קיר בטון? אתם מוזמנים להיכנס לפורטלים שונים ברשת, דרכם ניתן לקבל מידע על מחירונים מומלצים לאנשי מקצוע בתחום השיפוצים.

אגב, בחלק מהפורטלים גם ניתן להשאיר את הפרטים שלכם, בכדי שמערכת הסינון והחיפוש של הפורטל תבצע את איתור אנשי המקצוע המומלצים עבורכם בתוך שניות. מחפשים אחר שירותיו של קבלן מקצועי כמו שיינר חנוך פרויקטים? בהחלט מומלץ לא להתפשר, אתם פועלים נכון.

שיפוצים

התעקשות על תכנית עבודה מראש – מונעת כאבי ראש

טיפ שני אליכם, הוא בנושא של תוכנית עבודה מוגדרת מראש. שימו לב, באופן כללי, תמיד יהיה מומלץ להכין תקציב מסוים עבור עלויות בלתי צפויות. יחד עם זאת, אם תבנו תוכנית עבודה מוגדרת מראש על כל שלביה, אתם תוכלו למזער את הסיכויים לאותן עלויות בלתי צפויות.

לא פעם, תהליכי שיפוץ דירות מתעכבים או חמור מכך, גם נתקעים למשך תקופות ארוכות. מדוע? בשל סיבות שונות ומגוונות, אך גם בגלל שאנשים נתקעים במהלך השיפוץ ללא היכולת הכלכלית להמשיכו. ככל שתהיו מוכנים מראש לתהליך ותגדירו את כל שלבי העבודה, ככה גם אתם תוכלו לצלוח את התהליך של השיפוץ עם שימוש מינימלי באותו תקציב המיועד לגיבוי וחירום. כמה מומלץ לשים בצד? בערך 15% ועד 20% מהתקציב אותו אתם מייעדים לשיפוץ הכללי.

שירותיהם של אנשי מקצוע מומלצים יעלו לנו יותר?

שימו לב, אמנם שירותו של איש מקצוע מומלץ ובעל ניסיון רב עשוי לעלות לכם יותר, אך אם מדברים על תכנון שיפוץ במינימום עלויות, מדברים בהכרח על קבלני בנייה מקצועיים. אמנם הקבלן אולי יגבה ממכם יותר על העבודה, אך הוא כנראה יהיה מסוגל להובילה מבלי לגרום לכל מיני הפתעות שעולות בתשלומים נוספים ובדרך כלל גם מאוד יקרים.

אם כך, בכדי לצלוח שיפוץ ללא הפתעות יקרות, שגם בסופו של דבר גורמות לנו לחרוג מהתקציב שלנו, יהיה עלינו לשלם מעט יותר על שירותיהם של קבלנים מומלצים בלבד. כמו שנאמר, לפעמים הזול יוצא יקר, כך שאל תיפלו למשבצת הזאת. תפעלו נכון וחכם, אך ורק קבלני שיפוצים מומלצים.

כל איש מקצוע והתחום שלו – נסביר:

שימו לב, כל איש מקצוע והתחום בו הוא יכול לספק לכם סיוע ועזרה מקצועית. אל תנסו לשכור את שירותיו של כלבויניק, בכדי לנסות "לכסות" כמה שיותר שטח שיפוץ בבית באמצעות איש מקצוע אחד. במילים אחרות, אם אתם צריכים את שירותיו של מעצב פנים, שכרו אחד.

צריכים מעצב גינות ומשקם גינה פרטית? יש גם את אנשי המקצוע האלו. נגר אומן עבור בניית אי מטבח וארונות חדר שינה? אין ספק, רק נגריית אומן, לא כלבויניק ולא הנדימן. כשכל איש מקצוע מכסה את השטח שלו, העבודה נעשית במקצוענות וללא הפתעות יקרות ומיותרות. הקפידו על טיפים אלו, וגם אתם תוכלו לשפץ אץ הבית בתקציב שפוי וידידותי!

שיפוץ נעים!