מחירי משלוחים לעסקים

אתם בוודאי מכירים את זה. אתם מנהלים את העסק שלכם לפי לו"ז מתוכנן וידוע מראש, ולמרות שתכננתם כל יום בקפידה – עדיין לא תמיד נותר לכם זמן כדי להעביר דברי דואר במהירות, או שאינכם מספיקים להעביר חבילה חשובה ליעדה* למסור מסמכים משפטיים, או לבצע פעולות חשובות שמקדמות את האינטרסים של בית העסק שלכם.

משלוחים – האמנם?

בעלי עסקים בארץ ובכול העולם – מנסים להספיק לבצע כמה שיותר פעולות בזמן מצומצם, שכן את העסק צריך לנהל תוך דאגה כי הוא ירוויח ויהיה מקור הכנסה טובה, עבורם ועבור העובדים. אם אתם בעלי עסקים שצריכים לשלוח מסמכים, דברי דואר, מכתבים, ציוד, חבילות, ובעצם כל פריט, מכתב או חבילה – אתם בוודאי כבר  יודעים כי דואר ישראל ושירותי שליחויות סטנדרטיים לא יספקו את השירות המהיר ביותר. בשל כך בדקנו באתר mydelivery.co.il מהם המחירים למשלוח פריטים במהירות, וכיצד אפשר לשלוח מסמכים חבילות וכל פריט מהיום להיום:

בעלי עסקים בארץ יודעים כי שירותי משלוחים לעסקים יכולים לגרור עלויות גבוהות בעיקר כשמדובר במשלוחים דחופים. מלבד זאת, שירותי דואר סטנדרטיים אינם מספקים את המהירות הדרושה בהעברת דברי דואר דחופים. אז מה עושים? אחת העצות הטובות שאנו יכולים לתת לכם, היא להיכנס לאתר של מיידליברי – חברת דואר ושליחויות ישראלית שהוקמה ב 2019 שמטרתה לספק משלוחים מכול סוג במהירות ובמחירים שפויים.

מחירי משלוחים לעסקים

אבל מה כל כך משתלם במיידליברי?

אנשים שחיפשו את השירות של מיידליברי, הגיעו למסקנה כי עלויות משלוח דרך הדואר או באמצעות חברות שליחויות רגילות, עלול להגיע למאות שקלים!  זאת בהתאם לדחיפות של המשלוח, לביול הדרוש, כמו גם למשקל החבילה. פקטור נוסף שמייקר את המחיר הוא הצורך להעביר פרטי דואר מהיום להיום – מה שיוסיף לא מעט למחיר הסופי.

לכן בחירה בחברה כמו mydelivery  -ששמה לעצמה למטרה לאפשר פתרונות משלוח מהירים וזמינים – תאפשר לבעלי עסקים שירותי דואר, במחיר נוח. בכך במקרים של מסירה משפטית דחופה  (שתעלה לא מעט ויכולה להגיע לכמה מאות שקלים במשלוח סטנדרטי) –  רבים בוחרים להיכנס לאתר של מיידלברי, להשוות מחירים ולבדוק האם משתלם להעביר מסמכים או דברי דואר דרך החברה המהירה, או באמצעות דרכים מיושנות ויקרות יותר. לכן השירות נחשב מאד משתלם.

מה אפשר להעביר באמצעות מיידליברי?

בעלי עסקים אשר בוחרים בשירות של mydelivery להעברת מסמכים: יכולים להנות ממגוון רחב של שירותים, בעיקר אם הם מעוניינים בשירות באופן רציף וקבוע. בכך אפשר להעביר משלוחים מהיום להיום בקלות/ להנות ממשלוחי אקספרס/ לשלוח מסמכים חשובים או למסור מסמכים משפטיים ליעדם/ להעביר סחורות/ לשלוח בדיקות מעבדה במהירות/ להנות משירות שליחים מותאם אישית ולהפיץ כל דבר דואר או פריט במהירות.

חשוב לדעת כי השירות מתאים גם עבור אנשים פרטיים ועם עבור בעלי עסקים שזקוקים לשירות באופן חד פעמי. אז זה הזמן להוזיל עלויות ולהעביר דברי דואר במהירות ובמחיר נוח.