ניהול מרחוק: שירותים חיצוניים לעסקים שכל עסק צריך

שירותים חיצוניים לעסקים

כל מי שאי פעם ניסה את מזלו בעולם העסקים והקים עסק יודע כבר עד כמה מדובר במשימה מורכבת וגדולה. גם אם השירות או המוצר שאתם מציעים הוא מאד בסיסי וברור, הרי שניהול עסק הוא תמיד הרבה יותר מזה ויש לא מעט עניינים טכניים שצריך לטפל בהם במהלך השגרה. חלק מזה זה כמובן ניהול של העובדים וניהול שוטף של החשבונות הכולל דיווח למס הכנסה ולמע"מ, התנהלות נכונה עם רכש ויצירת קשרים עם ספקים, קידום ושיווק והיד עוד נטויה. על כן, בעלי עסקים מחפשים כל דרך שהיא לחסוך בזמן ואנרגיה ולמצוא דרכים מקוריות לבצע עבודות מבלי להעמיס על המערכת. אחת הדרכים המצוינות לעשות את זה היא באמצעות מיקור חוץ שזה בעצם הוצאה של שירותים מסוימים לגורמים חיצוניים בתשלום. בואו נכיר כמה שירותים שממש שווה להוציא החוצה.

שירותים משרדיים

האם ידעתם כי שירותים משרדים לוקחים מעסקים את מרבית הזמן הפנוי מדי חודש? הנתון הזה תקף כמעט לגבי כל עסק ועם זאת כשבודקים בפועל את שעות העבודה של העובדים העוסקים בדבר, נראה כי כלל לא משתלם להחזיק אותם בשביל זה. במקום זה תוכלו להשתמש בשירותי משרד אונליין ולחסוך הרבה מאד זמן וכסף כשאתם לא משלמים לעובדים ומשלמים אך ורק על השירות ועל הזמן שאתם צורכים. מה זה כולל? שירותי מזכירות, טלמיטינג, קלדנות, קביעת פגישות ולמעשה כל מה שתרצו.

שירותי משרד אונליין

שיווק וקידום

אין ספק כי מדובר באחד מעמודי התווך של כל עסק שבלעדיו קשה מאד לעסק להתרומם ולייצר הכנסות טובות. קידום הוא אומנות של ממש ושיווק טוב צריך להתקיים גם בפלטפורמות מקוונות השונות וגם במדיה יותר קלאסית כמו שלטי חוצות, עיתונים ורדיו. אין מניעה מלעשות זאת בעצמנו, אבל חשוב לדעת שזה יגזול לנו הרבה מאד זמן יקר ואנרגיה וכנראה שבסוף לא נעשה את זה בצורה מקצועית שמביאה תוצאות ולכן שווה להוציא את השירות הזה החוצה. כדאי לשקול גם פרסום באמצעות קידום אורגני או ממומן בגוגל, דרך שיווק שצוברת פופולריות בשנים האחרונות.

שירות שליחויות

הרבה מאד עסקים בישראל מתבססים על שליחויות, החל מחנויות קטנות השולחות מוצרים לצרכן הסופי ועד למפעלים המשווקים מוצרים מסוגים שונים לרשתות השיווק. יש מקרים בהם כדאי להחזיק שליח שכיר עובד חברה, אך במקרים רבים מאד הרבה יותר משתלם להתקשר עם חברת שליחויות מקצועית שתוזיל לכם עלויות.

הנהלת חשבונות וחשבות שכר

מדובר כנראה באחת המשימות הסיזיפיות והמעצבנות בכל עסק שאין ממש איך להתחמק מהן. למרבה המזל גם את השירותים הללו ניתן למצוא היום במיקור חוץ ואפילו להנות משירותים מקצועיים ומהירים יותר.

לסיכום, אלו הם כמה שירותים מוכרים ונפוצים שבהחלט אפשר להוציא החוצה וחשוב לזכור שאלו באמת רק דוגמאות ספורות. ככל שעסק גודל ניתן להוציא יותר ויותר שירותים למיקור חוץ ולייעל את העסק מכל הבחינות בקלות רבה.