עבור עסקים שלוקחים או מספקים הלוואות, ניהול ההלוואות בהקפדה יתרה, ביסודיות ובנוחות, הוא כמובן דבר חיוני. כיצד מערכת ה-ERP של תפנית, מעבר ליתרונותיה הרבים לניהול השוטף, יכולה לסייע לכם בכך?

מעט על ERP

Enterprise Resource Planning הן מערכות לניהול המשאבים של ארגונים או חברות. הפעילות השוטפת מתבצעת באמצעות התוכנה, אם זה לצרכי ניהול משאבים שונים, קשרי הלקוחות, תהליכי שיווק, מכירות ועוד. במקרה של תוכנת ה-ERP של תפנית, קיימת התאמה לתהליכים עסקיים ספציפיים לצד היבטים כמו שפה, חוקים ותקנות מקומיות, מטבע מקומי וכדומה. מערכות ERP זמינות כיום גם באמצעות אחסון בענן, ומציעות יכולות התאמה אישית גבוהות ואוטומציה, לצד אפשרות להתממשקות עם תוכנות אחרות בהתאם לצורך. תוכלו למצוא באתר https://www.tafniterp.co.il/ מידע נוסף ומפורט על המערכת המתקדמת, פרי הפיתוח של חברת מטריקס המובילה.

מערכת ERP של תפנית היא מערכת ניהול ההלוואות הבאה שלכם

פתרון ה-ERP של תפנית

תפנית כוללת אפשרויות ניהול בתחומים דוגמת רכש, ייצור, מלאי, שיווק, ניהול קשרי לקוחות (CRM), ניהול כספים והנהלת חשבונות. יותר מכך – יש לה התאמות ייחודיות למגזרים עסקיים שונים, והיא בעצם מספקת מענה ייחודי להם. כל המודולים פועלים ביחד היטב, למרות שניתן להפעילם גם בפני עצמם. התוצאה היא מערכת מתקדמת ומקיפה, אינטגרטיבית אך גם מודולארית. במערכת מובנים גם כלי עזר שונים דוגמת ארכיון מסמכים או מנגנון חתימה דיגיטאלית. התאמת המערכת לצרכיכם המיוחדים נעשית בקלות ובמהירות, ללא צורך בידע מוקדם בתכנות. מערכת זו מפותחת ומשופרת בהתמדה, עם התאמה מרבית לדרישות עסקים ישראליים. בשורה התחתונה, למערכת של תפנית יש ייחוד שאין למערכות אחרות: התאמה לתהליכים עסקיים בארגונים או חברות המשתייכים למגזרים שבה היא מתמחה, בהתאם לדרישות השוק הישראלי והתהליכים המקובלים בו, לצד אפשרות לתהליכים המקובלים בכל חברה כמו ניהול מלאי, רכש וכו'.

ניהול הלוואות עם תפנית

בעזרת תוכנת ה-ERP של תפנית, תוכלו לנהל הלוואות שלקחתם או הלוואות שאתם מספקים. כל הלוואה מטופלת במערכת בפני עצמה במסגרת תיק עסקה, וישנו כמובן גם ניהול כולל של כל נושא הפיננסים של העסק, במבט על. המערכת יודעת לבצע גם פריסה לתשלומים ומתן תחזיות להמשך מבחינת צפי ההחזרים. הניהול השוטף של כל הלוואה לוקח בחשבון את חישוב הריביות, ההצמדות, העמלות וכדומה, עם התייחסות כמובן לשיטות השונות שבהן ניתן לעשות זאת. במערכת מובנות מראש אפשרויות נפוצות שבשימוש, כמו סוגי ריבית שונים, לוחות סילוקין וסוגי מטבעות שונים. תהליך הגבייה  או ההחזר מנוהל אף הוא במערכת תפנית. המערכת מסייעת לטפל גם בחריגות בהחזרי הלוואות, לזהות אותן, לגבות ריבית או קנסות לגביהן ולסייע גם בשלב של טיפול משפטי במקרים מיוחדים.

לסיכום

מומלץ לנהל את ניהול ההלוואות במסגרת מערכת ERP שגם מאפשרת ניהול שוטף של משאבי העסק, גם מותאמת לתהליכים העסקיים בתוך המגזר המסוים שאליו משתייך הארגון, וגם בתוך הארגון עצמו. המערכת תתאים לכל ארגון שפועל בתחום ההלוואות ותציע מגוון רחב של תכונות שפותחו בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.