בדיקות קורונה מחיר

חשיפה לחולה מאומת, טיסה לחו"ל, כניסת למקומות או אירועים, הופעת תסמינים – אלו רק חלק מהסיבות לבצע בדיקת קורונה. מאז פרוץ המגיפה, חלק מהאנשים מרבים בבדיקות קורונה בשל נסיבות חייהם (למשל טיסות מרובות לחו"ל) ואילו יש אנשים שמעולם לא נבדקו משום שלא היה להם צורך בכך. זה הזמן לציין שאם יש לכם ספק ולו הקטן גשו לבצע בדיקת קורונה כדי להישאר רגועים. שכן מדובר בכלי משמעותי בניהול מערך ההתמודדות עם הקורונה. ולכן, כל מי שרוצה לגשת לבצע בדיקת קורונה, צריך רגע להבין מהן האפשרויות שעומדות בפניו ומהם המחירים של הבדיקות. על כן, במאמר זה נרכז עבורכם מידע על מחירי בדיקות קורונה. בהצלחה!

בדיקת קורונה לפני טיסה

בדיקת קורונה לפני טיסה היא לרוב בדיקת PCR. רוב המדינות יבקשו הצגת בדיקה שלילית והנוסע יצטרך לבצע מספר בדיקות לעיתים: לפני העלייה למטוס, עם הירידה ממנו, וכן עם העלייה למטוס בחזרה לישראל ובנתב"ג. ולכן, חשוב לדעת כמה עולה בדיקת קורונה משום שהעסק יכול להיות יקר. אז כמה זה עולה? השירות הזה יכול לנוע בין 90 ₪ עד 500 ₪, וזאת בהתאם  למקום שמספק את הבדיקה וכן לזמן שהבדיקה מפוענחת. נספר לכם שבחברת AIDG יש שירות בדיקות PCR הן מהיר והן רגיל – ושניהם עולים 99 ₪ בלבד. מדובר בחברת טכנולוגיה רפואית המובילה בתחומה, שתספק לכם שירות מקצועי ומהימן ע"י צוות דוגמים מקצועי ואדיב. גם את הזמנת הבדיקה ניתן לבצע בקלות דרך האינטרנט. שימו לב שיש שני מסלולים לבדיקה זו בחברת AIDG – בדיקה שתוצאותיה מגיעות תוך 24 שעות ובדיקה מהירה יותר שתקבלו את התוצאות עד 6 שעות בלבד.

בדיקת אנטיגן

בדיקת אנטיגן היא גם בדיקה לזיהוי נגיף הקורונה, אך כזאת שפועלת בטכנולוגיה אחרת מבדיקת ה-PCR. בשל הטכנולוגיה שבה היא מבוצעת, ניתן לקבל תשובה מהירה מאוד, לרוב עד שעה. המחירים של בדיקה זו (ושימו לב – איך להתבלבל עם הבדיקה הביתית הנמכרת ברשתות הפארם) – נעים בין כמה עשרות שקלים ויכולים להגיע גם לכמה מאות שקלים. כאן נציין שגם חברת AIDG מספקת בדיקות אנטיגן מקצועיות, שמרגע הבדיקה תוכלו לקבל את התוצאות תוך 20 דקות – וכל הטוב הזה רק ב-34 ₪. בדיקה זו טובה עבור תו ירוק זמני שבו ניתן להשתמש באירועים הדורשים הצגת תו ירוק, כמו למשל הופעות, פסטיבלים, כנסים ועוד (זה מתאים בעיקר לילדים קטנים שאין באפשרותם להתחסן ואינם מחלימים וכן עבור מבוגרים שאינם מחוסנים או מחלימים). בדיקה זו עשויה להתאים גם לטיסה לחו"ל – אך זה תלוי במדינת היעד. לכל מדינה יש דרישות משלה וחשוב לבדוק אותן לפני היציאה לחו"ל.

בכל מקרה, אם הבדיקה המבוצעת היא עבור טיסה לחו"ל, שימו לב שתוצאות הבדיקה הן גם באנגלית ושהבדיקה היא עומדת בסטנדרטים בינלאומיים, כדי שיוכלו לכבד אותן בכל מדינה בחו"ל (שאגב, ב-AIDG עומדים בסטנדרט הזה).

לסיכום

עכשיו כשאתם יודעים בערך מהו טווח המחירים של בדיקות הקורונה אתם יכולים לצאת לדרך. אנו מאחלים לכם הצלחה ובריאות טובה!