השווינו ומצאנו: מי החברה המשתלמת לרכישת טלפונים סלולריים?

כיום אין שאלה האם לרכוש מכשיר נייד חכם, אלא השאלות היחידות שראוי להעלות הן מתי שווה לרכוש מכשיר חדש, כמה ראוי לשלם עבורו וכמובן מאיזו חברה הכי משתלם לרכוש. מכאן שאם גם עבורכם השאלות רלוונטיות ואם גם אתם מבקשים לבצע רכישה חכמה, טוב לדעת שאתם לא צרכים להמר ואף לא להשקיע הרבה בבירורים, אלא העובדה שמדובר בשאלה שמעסיקה רבים הולידה אינספור בדיקות שנערכות מדי כמה חודשים. אם כן מהי התשובה? ובכן מראש נבהיר שכל אחד צריך להפעיל שיקול דעת עצמי, וזאת כי אחד מחפש תנאי תשלום נוחים, שני מחפש היצע מסוים ואילו שלישי מחפש רזומה. שנעבור להשוואה?!

סלקום

מי שבוחר לרכוש ממכשירי סלקום, ראשית זוכה לדעת שהוא קונה מכשיר איכותי מחברה שמעניקה שירות מקיף ושמציעה עשרות נקודות שירות (40 ליתר דיוק). בנוסף, כל עוד רוכשים טלפונים סלולריים מסלקום שופ נהנים משלל הטבות נוספות, קרי 20% הנחה, ממשלוחים חינם עד הבית, מרכישה מאובטחת ובאופן כללי מדובר בשלל מכשירים חדישים שמוצעים ללקוח בהנחה. כמו כן, אפשרויות התשלום מאוד נוחות (כוללות עד כ36 תשלומים באשראי) ובאשר למכשירים עצמם, טוב לדעת שקיימים יותר מ30 דגמים איכותיים שבין היתר מציעים דגמים פשוטים לצד דגמים מאוד חדישים ונחשבים. מה עוד כדאי לדעת? שמי שבוחר לרכוש מכשיר מחברת סלקום גם יכול לרכוש "מכשיר מוחדש". מהו "מכשיר מוחדש"? ובכן מדובר במכשירים שנקנו והוחזרו כעבור שבועיים לכל היותר, כך שכבר לא ניתן למכור אותם כחדשים ועל כן הם נמכרים לצד הנחה משמעותית של 20% ואחריות של 3 חודשים.

סלקום

פלאפון

פלאפון הינה אחת מהחברות המובילות והוותיקות. באתר של פלאפון ניתן למצוא מגוון מבצעים על מכשירים חדשים ואף קיימת פינת אאוטלט שכוללת מכשירים חדשים לצד מכשירים מחודשים. בנוסף, גם פלאפון מציעה פריסת תשלומים נוחה – כ36 תשלומים בכרטיס האשראי, וראוי לציין לטובה שהמכשירים נמכרים לצד 5 שנות אחריות.

רמי לוי

אומנם החברה של רמי לוי אינה וותיקה כמו שני קודמותיה, אך גם היא חלק מהשחקנים בזירה. מה היא יודעת להציע? מגוון טלפונים סלולריים במחירים יחסית נמוכים. מכאן שאם מראש מבקשים להתמקד במכשירים זולים, הרי שאצל רמי לוי ניתן למצוא מאגר יחסית גדול שמציע תמורה הגיונית ביחס למחיר.

אורנג'/פרטנר

פרטנר גם כן חברה ידועה שמשכילה להשיג יתרון יחסי באמצעות פנייה לקהל יעד נישתי – אזרחים מבוגרים. החברה מציעה מגוון מכשירים, ובין היתר טלפונים סלולריים ייעודיים לאוכלוסייה המבוגרת – כאלו שכוללים לחצן מצוקה בגב המכשיר. בנוסף, פרטנר גם מציעה מבצעים מתחלפים ופריסת תשלומים שנחשבת נוחה.

שורה תחתונה

אומנם זו הייתה סקירה על קצה המזלג, אך כבר עתה ברור שהמחירים של מכשירי חברת סלקום זולים משמעותית משאר החברות ואף תנאי המכירה מחזיקים בשורת יתרונות מהותיים. כמו כן, תמיד לקראת רכישה מומלץ לבחון את המבצעים העדכניים ביותר ולערוך השוואות. רכישה מוצלחת!