בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים מחליטים לפתח את כישרון התפירה, הן בזכות הנגישות הגבוהה לחומרי גלם איכותיים לצד מגוון רחב של מדריכים אינטרנטיים אשר דרכם ניתן ללמוד טכניקות מתקדמות של תפירה. אם גם אתם רוצים להתחיל לתפור,  צריך לקחת בחשבון כי העלויות של תפירה עשויות להיות גבוהות, אולם ניתן בהחלט לחסוך במחיר. כמה זה יעלה לכם וכיצד תוכלו לוודא כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה? להלן הפרטים.

בדים

טווח המחירים של בדים מתחיל בעשרות שקלים בודדים ויכול להגיע גם למאות, תלוי בסוג הבד, האיכות וכן המטר שאתם רוכשים. אפשרות לראות קטלוג בדים באינטרנט ואף להזמין דוגמיות עד לבית דרך האתר של חנות קנדה, כל זאת מתוך מטרה להוביל לרכישה משתלמת אשר מגלמת בחובה את היכולת לבצע הזמנה של בדים איכותיים. החברה מספקת הבטחה לרכישה של בדים במחירים תחרותיים, כולל משלוח עד הבית וכן זמינות מלאה מצד הצוות המקצועי.

מכונת תפירה

על מנת להתחיל לתפור אתם צריכים לבצע רכישה של מכונת תפירה. על מנת לקנות בחכמה, רצוי לבצע השוואת מחירים וכן להעדיף בתור התחלה לבצע רכישה של מכונה יד שנייה שעלותה הוא בממוצע כ-500 ₪, אולם במידה ואתם רוצים לבצע רכישה של מכונה מתקדמת, המחיר יכול להגיע גם ל 1,500-3,000 ₪. כאמור, השוואת מחירים בין הספקים וכן רכישה של מכונה ישנה יותר יכול לחסוך לכם במחיר ולאפשר לכם להתחיל לתפור ללא צורך בידע מוקדם.

 

רוצים להתחיל לתפור? כדאי לדעת מה העלויות הצפויות

 

חוטי תפירה

רכישה של חוטי תפירה מתבצעת באמצעות רכישה מרוכזת של סלילים. המחיר של סליל עומדת בממוצע על בין 40-100 ₪, בכפוף לאיכות של הסליל. שימו לב כי במידה ואתם מבצעים רכישה מרוכזת של חוטים תוכלו לקבל הצעת מחיר נוחה ומשתלמת במיוחד, אולם בשלב הראשוני עדיף לבצע רכישה של בין שניים ועד שלושה סלילים שיאפשרו לכם להתחיל את הצעדים הראשונים בתחום ואף להתנסות בסוגים שנים של חוטים, כל זאת מתוך מטרה להוביל לתפירה איכותיות ועל פי צו האופנה שרק הולך ומתפתח.

ציוד מיוחד

בקטגוריה של ציוד מיוחד ניתן למצוא בין היתר כפתורים, פאצ'ים וכן אביזרים מיוחדים שיהפכו את הבגד שלכם מעוד בגד לפיס בלתי נשכח. העלות של ציוד מיוחד משתנה בהתאם לכמות, איכות וגדול, אולם ניתן לומר כי מדובר בטווח עלויות של בין 2 ₪ בעבור כפתור ועד ל 20-50 ₪ בעבור פאצים מיוחדים שאותם מכינים בעבודת יד. טרנדים באים ומשתנים ועל כן בשביל לקבל החלטה המגלמת בחובה גם היצמדות למסגרת התפריט.

מספריים

מספריים הוא ציוד שכל תופר צריך שיהיה לו. המחיר של מספריים איכותיות מתחיל ב 15 ש"ח ויכול להגיע גם לעשרות שקלים. רצוי לבצע רכישה של מספר העשוי מתכת, מאחר והוא מאפשר לבצע חיתוך מדויק של בדים ובאופן קל ופשוט ללא קצוות פרומים.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להתחיל את הצעדים הראשונים שלכם בתחום ואף להפוך למעצבי אופנה מובילים. השוואת מחירים בין הספקים וכן אפשרות לרכישה של ציוד כמו מכונת תפירה יד שנייה יכול לחסוך לא מעט כסף, אולם בכל הקשור לאיכות, העדיפו להשקיע בבדים איכותיים שיעניקו לכם את היכולת לנצל את הכישרון הטבעי ובהתאם לכך להוביל תפירה איכותיות של מגוון דגמים – החל מחולצות ועד בגדי ים שאותם גם תוכלו למכור בהמשך, כחלק מיצירה של תפירה טרנדית ואופנתית.