העברת כסף לחו"ל: כך תעשו את זה נכון

קרוב משפחה התקשר אליכם במצוקה כספית ממדינה זרה? צריכים להעביר כסף לעסק או לעובד? או שאולי אתם זקוקים לכסף בזמן שהייה בחו"ל? כאשר נמצאים בארצות אחרות הכל יכול לקרות וכדי להבטיח שתבלו במדינה הזרה בנעימים, או כדי להבטיח שתוכלו לסייע לאדם קרוב במידת הצורך  – חשוב שתדעו כבר עכשיו איך מעבירים כסף לחול.

העברת כסף לחו

אם אתם צריכים להעביר סכום מסוים של כסף לחו"ל, חשוב שתעשו זאת בראשית בצורה בטוחה, כאשר כיום ישנן כמה דרכים עיקריות לעשות זאת, ביניהן:

העברה דרך הבנק

כיום כל הבנקים מציעים שירותי העברת כספים לחו"ל. עם זאת כדי למשוך את הכסף יש למצוא בנק בחול אשר משרת את כלל הבנקים והוא נמצא במדינה שבה זקוקים לכסף. כדי להעביר בצורה בטוחה את הכסף יש לפתוח חשבון מט"ח או להגיע אל סניף הבנק שלכם ולברר את כל הפרטים אודות הדרך להעברה וקבלת הכסף, הביטחון אשר בהעברה כמו גם הריביות אשר אותן יש לשלם על הפעולה.

העברה דרך הדואר

דרך נוספת להעביר כספים בחול היא דרך הדואר, כאשר ניתן דרך דואר ישראל להעביר כסף למדינה אחרת אל סניף הדואר באזור שהאדם איליו אתם שולחים את הכסף נמצא. את הכסף ניתן להעביר במזומן או באופן מידי כמו גם באמצעות העברה בנקאית או צ'ק של בנק הדואר. שימו לב כי שירותים אלה דורשים עמלות וריביות גבוהות כמו 15 דולר לסכום קטן ואף 30 דולר לסכומים גדולים של עד 1,000 דולרים.

העברת כספים לחול דרך חברות מקצועיות

דרך נוספת אשר באמצעותה אפשר להעביר כספים לחול היא דרך חברות מקצועיות אשר להן ישנם שלל סניפים וסוכנים העוסקים בתחום. חברות אלה יאפשרו לכם שירותים בהם אפשר לבצע העברה אל שלל אנשים, עסקים וגופים פרטיים, או אל חשבון הבנק של האדם הנמצא בחול. בנוסף החברות עסוקות גם בהעברת כספים אל עסקים וחברות שונות בכל רחבי העולם על בסיס קבוע. כיום ישנן שלל חברות מקצועיות המציעות את השירות, אך הן גובות גם עמלה על השירות.

העברה און ליין

דרך נוספת אשר באמצעותה תוכלו להעביר כסף לחו"ל בקלות היא פשוט באמצעות העברת כספים או ליין. כיום באמצעות חברות כרטיסי האשראי, חברות כמו pay pal  כמו גם בהעברה בנקאית: ניתן להעביר כסף לאנשים שזקוקים לו ונמצאים מעבר לים.

לסיכום, אם אתם זקוקים להעברה של כסף לחול – חשוב במידה ואינכם מצליחים לעשות זאת בקלות, לפנות כבר עכשיו אל חברות המתמחות בתחום וליהנות מהעברת כספים בצורה קלה, תוך השוואת מחירים בין עמלות וריביות אשר נגבות על הפעולה.

Money Met - הכל על כלכלה ופיננסים

נגישות
גלילה לראש העמוד